Korepetycje z Geografii Wawer

img

Korepetycje z Geografii - Wawer

Geografia to trzeci najczęściej wybierany na maturze przedmiot, tuż po matematyce i języku polskim. To bardzo przyjemny temat, ale wymaga szerokiego zakresu wiedzy i można go podzielić na dwie kategorie: 1) geografia ekonomiczna, 2) praca z mapą. Do tego dochodzą liczne mniejsze dziedziny. Z uwagi na ilość wiedzy potrzebnej do zdania matury, korepetycje z geografii – Wawer – stanowić będą świetne wsparcie dla ucznia planującego maturę z tego przedmiotu.

Nasi korepetytorzy z geografii, to nauczyciele szkolni oraz doświadczeni  korepetytorzy (m.in. laureaci licznych olimpiad, studenci geografii). Nauka z nimi przebiega w bardzo dobrej atmosferze.

W Edukaina geografii na wszystkich poziomach, podobnie jak pozostałych przedmiotów.

Lekcje prowadzimy indywidualnie i w małych grupach (maks. do 4 osób), dzięki czemu nauczyciel może dotrzeć do każdego ucznia z odpowiednią metodą nauczania i poświęcić mu wystarczającą ilość czasu, a obecność innych uczniów w grupie wpływa nie tylko na dobrą atmosferę, ale również pozwala poznawać materiał wydajniej, z różnych punktów widzenia oraz uczyć się także na cudzych błędach.

korepetycje z geografii wawer

Opłaty za zajęcia  należy wnosić w formie miesięcznego czesnego płatnego za pojedyncze lekcje.  Forma płatności: przelew tradycyjny lub szybkie płatności elektroniczne (tpay)

Nauka wspomagana jest multimediami, a także narzędziami, które nie pozwalają uczniowi wypaść z rytmu nauki, gdy z powodu choroby musi zostać w domu. Tą drogą uczniowie:

– szybko nadrabiają zaległości, zaczynają rozumieć przedmiot i rozwiązują zadania,

– poprawiają oceny,

– stają się bardziej aktywni na lekcjach w szkole.