Korepetycje z chemii

img

Korepetycje z chemii

Chemia, podobnie jak fizyka, jest nauką opisującą różne zjawiska z naszego otoczenia. Nauka chemii wymaga od nauczyciela dużego skupienia i zaangażowania, gdyż jest przedmiotem trudnym dla ucznia już od samego początku jej nauki.

Jeśli widzisz, że Twoje dziecko ma z nią problemy, nawet na samym początku, koniecznie pomóż mu zrozumieć chemię już u podstaw i zapisz je na nasze lekcje.

Chemii uczymy z pasją, indywidualnie oraz w małych grupach i na wszystkich poziomach szkoły podstawowej i średniej.

Wielkość grupy zależy od wieku uczniów, poziomu i konkretnego kursu – zwykle nie więcej niż 4 osoby. Przejdź do oferty poniżej i sprawdź w jakiej grupie są miejsca.

Podczas lekcji korzystamy z nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu Twoje dziecko pojmie naukę szybciej i lepiej oraz pozna praktyczne jej aspekty.

Nauka wspomagana jest multimediami, a także narzędziami, które nie pozwalają uczniowi wypaść z rytmu nauki, gdy z powodu choroby musi zostać w domu. Tą drogą uczniowie:

– szybko nadrabiają zaległości, zaczynają rozumieć przedmiot i rozwiązują zadania,

– poprawiają oceny,

– stają się bardziej aktywni na lekcjach w szkole.

korepetycje z chemii

Opłaty za zajęcia  należy wnosić w formie miesięcznego czesnego płatnego z góry za dany miesiąc (zajęcia cykliczne) lub z góry za pojedyncze lekcje. 

Spróbuj bez ryzyka!

Gwarantujemy satysfakcję – jeśli po pierwszej lekcji satysfakcji nie będzie, możesz zrezygnować, a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy. (dotyczy zajęć cyklicznych)