Korepetycje z języka polskiego

img

Korepetycje z języka polskiego

Stacjonarnie oraz online

Braki  w gramatyce i trudności w poprawnym formułowaniu zdań złożonych skutkują problemami  w komunikowaniu się w życiu codziennym. To z kolei może być chociażby źródłem niedomówień i sporów. Słaba umiejętność czytania, to często przyczyna problemów w nauce innych  przedmiotów, i tak dalej. Korepetycje z języka polskiego w Edukaina mogą okazać się skutecznym lekarstwem na takie problemy.

Choćby z tych właśnie powodów warto znać język polski przynajmniej na dobrym poziomie. Jeśli Twoje dziecko ma słabe oceny z polskiego, kłopoty ze skutecznym czytaniem i poprawnym pisaniem, koniecznie trzeba mu pomóc.

W Edukaina uczymy języka polskiego na wszystkich poziomach szkoły podstawowej i średniej. Przygotowujemy też do egzaminów.

Lekcje prowadzimy w dobrej atmosferze, indywidualnie i w małych grupach. Dzięki temu, nauczyciel może dotrzeć do każdego ucznia z odpowiednią metodą nauczania i poświęcić mu wystarczającą ilość czasu, a obecność innych uczniów w grupie pozwala poznawać tematy, z różnych punktów widzenia oraz uczyć się także na błędach innych..

korepetycje z języka polskiego

Wielkość grupy zależy od wieku uczniów, poziomu i konkretnego kursu – w przypadku szkoły podstawowej grupy mogą liczyć od 2 do 5 osób, a średniej – do 6 osób. Przejdź do oferty poniżej i sprawdź w jakiej grupie są miejsca.

Nauka wspomagana jest multimediami, a także narzędziami, które nie pozwalają uczniowi wypaść z rytmu nauki, gdy z powodu choroby musi zostać w domu. Tą drogą uczniowie:

– szybko nadrabiają zaległości,

– poprawiają oceny i stają się bardziej aktywni na lekcjach w szkole,

– mają znacznie mniej problemów z nauką w przyszłości.