Egzamin ósmoklasisty

img

Egzamin ósmoklasisty - kursy przygotowawcze

Egzamin ósmoklasisty to jeden z najbardziej popularnych kursów w Edukaina. Dlatego kładziemy bardzo duży nacisk by skutecznie przygotowywać uczniów do ich pierwszego poważnego egzaminu. Zależy  nam, by podchodzili do niego z jak najmniejszym stresem oraz jak najlepiej przygotowani. 

Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty prowadzimy z:

 – języka polskiego, 

 – matematyki 

 – języka angielskiego

Uczniowie mogą uczestniczyć w kursach z jednego, dwu lub trzech przedmiotów jednocześnie. Dla uczących się więcej niż jednego przedmiotu w naszej szkle oferujemy atrakcyjne rabaty.

Egzamin ósmoklasisty kursy przygotowawcze

Jak wyglądają zajęcia na kursach ósmoklasisty?

Zajęcia prowadzimy w dobrej kameralnej atmosferze, w formie lekcji

indywidualnych

w parach oraz

w małych grupach (zwykle do 4 osób),

dzięki czemu nawet w małej grupie uzyskujemy bardzo dużą efektywność nauczania, nie mniejszą niż na zajęciach indywidualnych. Prowadzący może dotrzeć do każdego ucznia z odpowiednią metodą i poświęcić mu odpowiednią ilość czasu.

Nasze kursy skoncentrowane są na przygotowaniu do egzaminu w pełnej zgodności z wymogami CKE.

Tam gdzie to możliwe, urozmaicamy formy nauczania włączając m.in. multimedia. Wdrożyliśmy procedury, dzięki którym możemy zadbać o to, by uczeń nie wypadł z rytmu nauki, gdy, np. z powodu choroby, nie może wziąć udziału w lekcjach.

Kursy trwają od października do końca kwietnia. Jeśli data egzaminu ósmoklasisty zostanie zmieniona, to zadbamy o to, by nasi uczniowie nie mieli przerwy w nauce i zaplanujemy dodatkowe lekcje, tak, by kurs skończył się tuż przed egzaminem.

Przejdź do formularza zapisów na zajęcia >>>

Rodzaje kursów w zależności od terminu i czasu trwania

Obecnie oferujemy następujące rodzaje kursów:

Kurs roczny – zaczyna się na przełomie miesięcy wrzesień/październik i kończy tuż przed egzaminem. Kurs polega na zrealizowaniu dokładnej powtórki materiału, dział po dziale, zidentyfikowaniu oraz uzupełnieniu braków oraz przećwiczeniu zadań (arkuszy) egzaminacyjnych pod kątem opanowania pisania pod  kątem specyfiki egzaminu.

Intensywny kurs feryjny – na tym kursie intensywnie ćwiczymy rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych, i uczymy się metod i schematów ich rozwiązywania. Diagnozujemy braki wiedzy i pomagamy je uzupełnić. Kurs odbywa się w ferie we wszystkie dni powszednie, z częstotliwością dobraną do potrzeb i oczekiwań danego ucznia lub grupy.

Intensywny kurs 1-semestralny, który, podobnie jak kursy feryjne, charakteryzuje się większą częstotliwością zajęć i wydłużonymi lekcjami. Wszystko to, by w krótkim czasie uczniowie zdążyli powtórzyć pełny zakres materiału.

Przejdź do formularza zapisów na zajęcia >>>

Nasi nauczyciele na kursach do egzaminu ósmoklasisty

Dysponujemy starannie dobraną kadrą pedagogiczną, na którą składają się:

Nauczyciele na co dzień uczący w szkołach, często będący egzaminatorami

Zawodowi korepetytorzy – bardzo doświadczeni i doskonale przygotowani korepetytorzy z kierunkowym wykształceniem 

Lektorzy językowi którzy ukończyli  stosowne kierunki filologiczne i specjalizują się w nauczaniu

Więcej szczegółów o naszym zespole pedagogicznym znajdziesz w zakładce KADRA.

Przejdź do formularza zapisów na zajęcia >>>

Gwarancja satysfakcji - Spróbuj bez ryzyka!

Gwarantujemy satysfakcję – jeśli po pierwszej lekcji zajęć cyklicznych satysfakcji nie będzie, możesz zrezygnować, a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy, czyli łącznie z kosztem pierwszej lekcji.

 

Przejdź do formularza zapisów na zajęcia >>>

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy matura egzamin ósmoklasisty i inne zajęcia cykliczne