Korepetycje z matematyki Wawer

img

Korepetycje z matematyki - Wawer

W Edukaina prowadzimy korepetycje z matematyki Wawer na wszystkich poziomach szkoły podstawowej i średniej. Stacjonarnie oraz online.

Na naszych  lekcjach kładziemy duży nacisk na to, by uczeń nabył praktycznego zrozumienia matematyki. W przeciwieństwie do wykuwania na pamięć wzorów i twierdzeń, uczymy języka matematyki, jej logiki i praktycznego podejścia do rozwiązywania zadań. Wiedza i, przede wszystkim, umiejętności nabyte na naszych lekcjach pomagają w późniejszej nauce zrozumieć uczniowi kolejne, trudniejsze zagadnienia.

Matematyka – Korepetycje prowadzimy w dobrej atmosferze

– indywidualnie

– w parach

– w mini grupach (3-4 osoby)

dzięki czemu nauczyciel może dotrzeć do każdego ucznia z odpowiednią metodą nauczania i poświęcić mu wystarczającą ilość czasu.

.

Korepetycje – przystępna cena

.

Dodatkowo, nauka w parach czy minigrupach, sprawia, że korepetycje z matematyki, pomimo, iż wysoko wyceniane na rynku, stają się znacznie bardziej przystępne cenowo dla rodziców.

Nauka wspomagana jest multimediami, a także narzędziami, które nie pozwalają uczniowi wypaść z rytmu nauki, gdy z powodu choroby musi zostać w domu. Tą drogą uczniowie:

– szybko nadrabiają zaległości,

– poprawiają oceny i stają się bardziej aktywni na lekcjach w szkole,

– przestają bać się matematyki,

– mają znacznie mniej problemów z nauką w przyszłości.

.

Matematyka – korepetycje oraz kursy

.

Oprócz typowych korepetycji z matematyki, prowadzimy także kursy przygotowawcze z matematyki do matury oraz dla ósmoklasistów.

Te lekcje odbywają się w małych grupach, zazwyczaj raz w tygodniu.

Lekcje prowadzą:

– sprawdzeni doświadczeni korepetytorzy

– nauczyciele szkolni (szkoła podstawowa i średnia)

– nauczyciele akademiccy

.

Korepetycje z matematyki (Wawer) i innych przedmiotów w jednym miejscu

.

W Edukaina możesz zapisać dziecko nie tylko na korepetycje z matematyki. W jednym miejscu masz do wyboru korepetycje z praktycznie wszystkich niezbędnych przedmiotów. Jeśli interesują Cię kursy przygotowawcze – tu także oferujemy pełny zakres przedmiotowy.

W przypadku kursów przygotowawczych do matury z matematyki, wdrożyliśmy specjalną metodykę pracy z powtórkami, która opiera się na psychologii przyswajania i utrwalania wiedzy. Dzięki temu programowi, uczniowie szybciej przyswajają wiedzę z matematyki, lepiej ją zapamiętują (na dłużej) i poświęcają na naukę mniej czasu niż w przypadku niezorganizowanej nauki.

Przejdź do formularza zapisów na zajęcia >>>

korepetycje z matematyki wawer

Lekcje prowadzone stacjonarnie oraz online

.