Przejdź do treści

Edukaina

Edukacja domowa w Edukainie

Edukacja domowa w Edukainie to wsparcie w formie kompleksowych korepetycji realizowanych w naszych salach bądź w domu ucznia.

Edukacja domowa odnotowuje obecnie znaczny wzrost popularności, zwiększając się w ostatnich latach z powodu różnych czynników, takich jak zmiany społeczno-kulturowe, indywidualne potrzeby uczniów, czy obawy związane z systemem szkolnictwa tradycyjnego.

Wiele dzieci, uczestniczących w edukacji domowej, napotyka trudności w samodzielnym podejmowaniu nauki bez wsparcia nauczyciela czy struktury szkolnej. Dodatkowo, edukacja domowa nie sprzyja regularnej nauce, która jest kluczem do tego by dobrze zapamiętywać przerabiany materiał a na naukę poświęcać łącznie mniej czasu niż w przypadku nauki nieregularnej i „dorywczej”.

edukacja domowa w edukainie korepetycje

Dlatego korepetycje stają się ważnym elementem wsparcia, pomagając uczniom utrzymać regularność w nauce oraz zrozumieć materiał w sposób bardziej kompleksowy i efektywny niż pozwala na to sama edukacja domowa.

Pomagają one w dostosowaniu programu nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia oraz zachęcają do regularnej pracy w domu, co może być trudniejsze w przypadku samodzielnej edukacji domowej.

Edukacja domowa w Edukainie – zapewniamy kompleksowe wsparcie edukacji domowej poprzez korepetycje prowadzone zarówno:

 • w naszych salach dydaktycznych, jak i
 • w domu ucznia.

Posiadamy bardzo dogodną lokalizację, tuż obok stacji PKP Warszawa Anin, gdzie krzyżują się szlaki komunikacji miejskiej.

Nasz zespół doświadczonych nauczycieli oferuje korepetycje z różnych przedmiotów, w tym matematyki, języka polskiego, angielskiego, biologii, chemii i wielu innych.

Obsługujemy uczniów mówiących po polsku, jak i angielsku, zapewniając wsparcie dla uczniów o różnym poziomie językowym.

Dlaczego warto wybrać nasze korepetycje?

Doświadczony Zespół Nauczycieli:

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu różnych przedmiotów.

Spersonalizowane Korepetycje:

Edukacja domowa to indywidualne podejście do każdego ucznia, co pozwala nam dostosować program nauczania do ich potrzeb, tempa i stylu nauki.

Nowoczesne Metody Nauczania:

Wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania, materiały dydaktyczne oraz narzędzia edukacyjne, aby zapewnić efektywną naukę.

Korepetycje w Języku Polskim i Angielskim:

Zapewniamy wsparcie zarówno dla uczniów mówiących po polsku, jak i angielsku, umożliwiając naukę w preferowanym języku.

Edukacja domowa w Edukainie – Nasze Przedmioty:

 • Matematyka
 • Język Polski
 • Język Angielski
 • Biologia
 • Chemia
 • Fizyka
 • Historia
 • Geografia
 • i inne!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z naszej oferty i zapewnić swojemu dziecku solidne wsparcie edukacyjne