Przejdź do treści

Edukaina

O Edukaina

O szkole Edukaina

Mam na imię Jacek,

jestem doświadczonym korepetytorem przedmiotów ścisłych, głównie matematyki. Przygodę z udzielaniem korepetycji zacząłem kilkanaście lat temu od tego, że zostałem poproszony o regularną pomoc w nauce mojemu kuzynowi. Tak właśnie połknąłem ten haczyk. Świetny kontakt z uczniem, bardzo dobre rezultaty oraz satysfakcja z nauczania i szukania najlepszej metody dla danego ucznia sprawiły, że uzależniłem się od udzielania korepetycji.

Przez szereg lat, udzielanie korepetycji było dla mnie zajęciem dodatkowym, obok najpierw studiów, a potem pracy w korporacjach. W roku 2019 postanowiłem połączyć moje doświadczenia zawodowe z pracy w biznesie i zarządzaniu projektami z edukacją i zdecydowałem się na otworzenie profesjonalnej szkoły korepetycji.

Misją stworzonej przeze mnie szkoły jest profesjonalna i nowoczesna edukacja dzieci, młodzieży i dorosłych, polegająca na wykorzystywaniu sprawdzonych metod dydaktycznych wspieranych nowoczesną technologią i metodami psychologicznymi, realizowana w małych, kameralnych grupach, efektywnie i w dobrej atmosferze.

Szkoła Edukaina prowadzi indywidualnie oraz w małych grupach:

– korepetycje: krótkie intensywne serie kilku lekcji mające na celu nadrobienie zaległości z wybranego tematu, przygotowanie do sprawdzianu, lub prowadzone w formie semestralnych zajęć wyrównawczych, z dowolnego przedmiotu występującego w szkole

– kursy:

  • przygotowujące do matury
  • przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty
  • przygotowujące do konkursów
  • przygotowujące do certyfikatów (języki)
  • praktyczne kursy językowe dla młodzieży, dorosłych i seniorów, a także dla biznesu