Mrówcza 243

img

Edukaina - Mrówcza 243 - Wejścia do budynku:

Mrówcza 243 – Centrum Korepetycji Edukaina na dzielnicy Wawer zlokalizowane jest w biurowcu u zbiegu ulic Mrówcza oraz Lucerny.

Wejście główne do budynku czynne jest:

W dni powszednie w godzinach 7 – 21

W soboty – w godzinach 9 – 15

W niedziele oraz soboty po godzinie 15 należy korzystać z wejścia bocznego

Ażeby dostać się do wejścia bocznego, należy zadzwonić domofonem do ochrony przy bramie obok budynku – ochroniarz otworzy bramę.

Tuż za wejściem, po lewej stronie korytarza znajduje się pokój ochrony a za nim klatka schodowa, którą wchodzimy na ostatnie piętro – klatka schodowa wychodzi na nasze sale.

Jak wyjść z biurowca:

Wychodząc z budynku poza godzinami otwarcia wejścia głównego, należy również skorzystać z wyjścia bocznego – ochroniarz otworzy bramę.

Korepetycje Warszawa Wawer

W naszej ofercie:

Uzyskaj pomoc, której potrzebuje Twoje dziecko, aby poprawić wyniki w nauce czy dobrze zdać egzamin dzięki naszym korepetycjom w Warszawie. Nasi doświadczeni nauczyciele specjalizują się w pomaganiu uczniom w każdym wieku osiągać doskonałe wyniki w matematyce, naukach ścisłych, języku polskim, angielskim i nie tylko. Uzyskaj spersonalizowaną pomoc i szybko ciesz się wynikami!

 

Przygotuj swoje dziecko do egzaminu ósmoklasisty w Warszawie z naszymi kompleksowymi kursami przygotowawczymi. Zapewniamy indywidualne podejście do nauki, dzięki pracy w bardzo małych grupach, pomagając uczniom stać się bardziej pewnymi siebie i przygotowanymi. Dzięki naszym doświadczonym nauczycielom i dostosowanemu programowi nauczania Twoje dziecko będzie dobrze przygotowane.

 

Szukasz kursów maturalnych w Warszawie? Nasz doświadczony zespół zapewnia wysokiej jakości edukację i wskazówki, które pomogą Ci przygotować się do matury. Oferujemy szeroką gamę kursów, od matematyki i nauk ścisłych po języki i nauki humanistyczne. Przygotuj się na sukces z naszą pomocą!