Korepetycje z fizyki

img

Korepetycje z Fizyki - Wawer

Fizyka to piękna nauka opisująca na czym polegają procesy zachodzące w naszym  otoczeniu. Mimo to jest jednym z najmniej lubianych przedmiotów, gdyż jest trudna do nauczania oraz zrozumienia, zwłaszcza, gdy jest uczona w przeludnionych klasach. Nasze korepetycje z fizyki zawsze rozwiązują ten problem.

Lekcje z fizyki w Edukaina prowadzone są przez dobrze przygotowanych nauczycieli i z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu Twoje dziecko pojmie ją szybciej i lepiej oraz pozna praktyczne jej aspekty.

Zapisz swoje dziecko na nasze lekcje – ryzykujesz jedynie to, że polubi ono fizykę.p

W Edukaina uczymy fizyki na wszystkich poziomach szkoły podstawowej i średniej.

Lekcje prowadzimy w dobrej atmosferze, indywidualnie i w małych grupach (najczęściej do 4 osób), dzięki czemu nauczyciel może dotrzeć do każdego ucznia z odpowiednią metodą nauczania i poświęcić mu wystarczającą ilość czasu, a obecność innych uczniów w grupie wpływa nie tylko na dobrą atmosferę, ale również pozwala poznawać materiał wydajniej, z różnych punktów widzenia oraz uczyć się także na cudzych błędach.

fizyka korepetycje wawer

Opłaty za zajęcia  należy wnosić w formie miesięcznego czesnego płatnego z góry za dany miesiąc (zajęcia cykliczne) lub z góry za pojedyncze lekcje. 

Nauka wspomagana jest multimediami, a także narzędziami, które nie pozwalają uczniowi wypaść z rytmu nauki, gdy z powodu choroby musi zostać w domu. Tą drogą uczniowie:

– szybko nadrabiają zaległości, zaczynają rozumieć przedmiot i rozwiązują zadania,

– poprawiają oceny,

– stają się bardziej aktywni na lekcjach w szkole.

Spróbuj bez ryzyka!

Gwarantujemy satysfakcję – jeśli po pierwszej lekcji satysfakcji nie będzie, możesz zrezygnować, a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy. (dotyczy zajęć cyklicznych)