Korepetycje z języka angielskiego

img

Korepetycje z języka angielskiego w Edukaina

Niestety, nie każdy ma wrodzone zdolności do nauki języków obcych i korepetycje z języka angielskiego są czasami niezbędne.

Nauczanie języków w szkołach państwowych jest często mało skuteczne i daje mało praktycznych umiejętności posługiwania się językiem. Z uwagi na liczne klasy i niewystarczającą ilość pracy nauczyciela z uczniem, uczniowie mają duże trudności z mową i rozumieniem ze słuchu.

Jeśli Twoje dziecko ma trudności z językiem angielskim (lub każdym innym językiem obcym), koniecznie zapisz go do szkoły Edukaina. Indywidualnie oraz w małych grupach i z doświadczonymi nauczycielami uczącymi z pasją, szybko nadrobi zaległości i zacznie się posługiwać językiem w sposób praktyczny.

Uczymy stacjonarnie oraz online.

Wielkość grupy zależy od wieku uczniów, poziomu i konkretnego kursu – w przypadku szkoły podstawowej grupy mogą liczyć od 2 do 5 osób, a średniej – do 6 osób. Przejdź do oferty poniżej i sprawdź w jakiej grupie są miejsca.

Spróbuj bez ryzyka!

 

Gwarantujemy satysfakcję – jeśli po pierwszej lekcji satysfakcji nie będzie, możesz zrezygnować, a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy.(dotyczy zajęć cyklicznych)

Korepetycje z angielskiego
 
Spróbuj, a jeśli po pierwszych zajęciach faktycznie nie będziesz zadowolony/-a, zwrócimy Ci pieniądze!