Przejdź do treści

Edukaina

zapisy na korepetycje

ZAPISY na korepetycje - Wawer
Jak możesz się zapisać na nasze zajęcia

Z uwagi na panującą pandemię, oprócz wdrożenia polityki sanitarnej, wdrożyliśmy wirtualny sekretariat i w pełni zdalne (elektroniczne) zapisy na nasze korepetycje i kursy za pomocą odpowiednich formularzy na naszych podstronach.

Jeżeli po przeczytaniu poniższej instrukcji oraz zapoznaniu się z ofertą na stronie nadal masz jakiekolwiek wątpliwości, co do sposobu realizacji zapisów lub co do samych lekcji, skorzystaj z danych kontaktowych w nagłówku tej strony i skontaktuj się z nami, a my podczas tele/wideo-rozmowy lub spotkania osobistego pomożemy w doborze odpowiedniej metody i formy nauki.

 

Zapisz się na wybrane korepetycje lub kursy przez przez naszą stronę:

Za pomocą menu na górze strony, przejdź na podstronę dotyczącą zakresu nauki, który Cię interesuje (np. kursy maturalne)

– Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego na dole w/w strony i:

– Wybierz z listy rozwijanej interesujący Cię kurs.

– Zapoznaj się z jego szczegółami, które wyświetlą się po wybraniu danego kursu z listy.

– Uzupełnij formularz danymi  ucznia/opiekuna.

– Zapoznaj się z regulaminem i klauzulą informacyjną i potwierdź to zaznaczając odpowiednie “kratki”.

– Kliknij “Zapisz się i zapłać” – Twoje zgłoszenie zostanie do nas wysłane, a Ty w oknie formularza, który właśnie wypełniłeś, zobaczysz przycisk do realizacji płatności. Jeśli z jakichś powodów z niego nie skorzystasz, to dodatkowo otrzymasz mejla z linkiem do dokonania płatności za wybraną usługę. 

W przypadku zajęć cyklicznych (kursów) opłaty wnosi się w formie miesięcznego czesnego.

Rezerwacja jest skuteczna po wpłaceniu zaliczki lub opłaceniu całości (w przypadku kursów trwających kilka miesięcy, zaliczka to opłata za pierwszy miesiąc, a w przypadku pojedynczych pakietów lekcji lub szkoleń należy opłacić całość z góry).

Płatności odbywają się za pośrednictwem operatora płatności elektronicznych – obecnie nie przyjmujemy płatności w gotówce ani kartą w sekretariacie.

 

Opłaty za kolejne miesiące także odbywają się elektronicznie – po prostu dostaniesz od nas mejla z przypomnieniem o zbliżającym  się terminie kolejnej płatności, a w nim link do skorzystania z formularza płatności. Każdy nasz klient może także opłacać czesne logując się do swojego panelu klienta i korzystać z przygotowanego tam formularza płatności.

korepetycje online

Panel Klienta

 

Nasz wirtualny sekretariat to nie tylko możliwość zdalnego dokonywania zapisów bezpośrednio z poziomu naszej strony internetowej oraz realizacji opłat w formie elektronicznej.

Gdy już jesteś naszym Klientem, za pomocą swojego panelu klienta możesz między innymi:

– zgłaszać nieobecności (gdy wiemy z góry, że uczeń nie przyjdzie na zajęcia, to przygotowujemy dla niego materiały (w tym wideo z przebiegu lekcji), by mógł nadrobić zaległości samodzielnie lub/i z pomocą konsultacji nauczyciela)

przeglądać elektroniczny dziennik zajęć

 weryfikować obecności na zajęciach

sprawdzać czy była zadana praca domowa

zapisywać się na inne zajęcia (przedmioty, szkolenia, itp.).

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami używając danych z nagłówka tej strony, a podczas rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji omówimy wszystko i pomożemy dobrać odpowiedni tok i poziom nauki.